Willy Belinfante - NOG GEEN BESLISSING - kleurets - Verkocht

Willy Belinfante - NOG GEEN BESLISSING - kleurets kopen? Bied vanaf 1!
Willy Belinfante - NOG GEEN BESLISSING - kleurets kopen? Bied vanaf 1!Willy Belinfante - NOG GEEN BESLISSING - kleurets kopen? Bied vanaf 1!Willy Belinfante - NOG GEEN BESLISSING - kleurets kopen? Bied vanaf 1!Willy Belinfante - NOG GEEN BESLISSING - kleurets kopen? Bied vanaf 1!Willy Belinfante - NOG GEEN BESLISSING - kleurets kopen? Bied vanaf 1!Willy Belinfante - NOG GEEN BESLISSING - kleurets kopen? Bied vanaf 1!Willy Belinfante - NOG GEEN BESLISSING - kleurets kopen? Bied vanaf 1!
  • Willy Belinfante (1922-2014)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
GesigneerdHandgesigneerd

Nog geen beslissing, daarom vergaderen ze door, ze zijn er nog niet uit. De afbeelding van deze kleurets meet 30 x 39 en het blad 45 x 53. Het werk is duidelijk later door de kunstenaar gesigneerd. Jaartal en oplage zijn niet bekend. In de hoek rechtsonder is een ezelsoor ontstaan, daarom is de conditie van de ets goed te noemen. De verzending is aangetekend via PostNL.

Dit item is verkocht voor 30,00
Starttijd:26-09-2016 om 21:18
Eindtijd:06-10-2016 om 21:18
Biedingen (10)
keesdekijker1942
06 okt. / 19:55
€ 30
jurjens
06 okt. / 19:55
€ 25
keesdekijker1942
06 okt. / 09:42
€ 17
monschau
06 okt. / 09:42
€ 15
monschau
05 okt. / 09:50
€ 12
Pallant
05 okt. / 09:50
€ 10
monschau
05 okt. / 09:50
€ 9
Pallant
27 sep. / 00:12
€ 5
keesdekijker1942
27 sep. / 00:12
€ 3
keesdekijker1942
26 sep. / 21:23
€ 1