Willy Belinfante - Willy Belinfante - NOG GEEN BESLISSING - kleurets - Verkocht

Willy Belinfante - NOG GEEN BESLISSING - kleurets kopen? Bied vanaf 1!
Grafiek (handgesigneerd)

Willy Belinfante - NOG GEEN BESLISSING - kleurets kopen? Bied vanaf 1!Willy Belinfante - NOG GEEN BESLISSING - kleurets kopen? Bied vanaf 1!Willy Belinfante - NOG GEEN BESLISSING - kleurets kopen? Bied vanaf 1!Willy Belinfante - NOG GEEN BESLISSING - kleurets kopen? Bied vanaf 1!Willy Belinfante - NOG GEEN BESLISSING - kleurets kopen? Bied vanaf 1!Willy Belinfante - NOG GEEN BESLISSING - kleurets kopen? Bied vanaf 1!Willy Belinfante - NOG GEEN BESLISSING - kleurets kopen? Bied vanaf 1!
  • Willy Belinfante (1922-2014)
Type kunstwerkGrafiek (handgesigneerd)
GesigneerdHandgesigneerd

Nog geen beslissing, daarom vergaderen ze door, ze zijn er nog niet uit. De afbeelding van deze kleurets meet 30 x 39 en het blad 45 x 53. Het werk is duidelijk later door de kunstenaar gesigneerd. Jaartal en oplage zijn niet bekend. In de hoek rechtsonder is een ezelsoor ontstaan, daarom is de conditie van de ets goed te noemen. De verzending is aangetekend via PostNL.