Willy Belinfante - Willy Belinfante - SLAVISCHE DANS - kleurets - Verkocht

Willy Belinfante - SLAVISCHE DANS - kleurets kopen? Bied vanaf 1!
Grafiek (handgesigneerd)

Willy Belinfante - SLAVISCHE DANS - kleurets kopen? Bied vanaf 1!Willy Belinfante - SLAVISCHE DANS - kleurets kopen? Bied vanaf 1!Willy Belinfante - SLAVISCHE DANS - kleurets kopen? Bied vanaf 1!Willy Belinfante - SLAVISCHE DANS - kleurets kopen? Bied vanaf 1!
  • Willy Belinfante (1922-2014)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
GesigneerdHandgesigneerd

Daar wordt gedanst ! De afbeelding meet 18 x 24 op een blad van 34 x 38. De kleurets is duidelijk later door de kunstenaar gesigneerd. Jaartal en oplage zijn niet bekend. Omdat er in de uiterste hoek rechtonder een kreukel is ontstaan is de conditie van de ets goed te noemen. De verzending is aangetekend via PostNL.

Starttijd26-9-2016 om 21:05
Eindtijd6-10-2016 om 21:05
Biedingen (8)