Willy Belinfante - SLAVISCHE DANS - kleurets - Verkocht

Willy Belinfante - SLAVISCHE DANS - kleurets kopen? Bied vanaf 1!

Verkoopprijs: € 15,00

Willy Belinfante - SLAVISCHE DANS - kleurets kopen? Bied vanaf 1!Willy Belinfante - SLAVISCHE DANS - kleurets kopen? Bied vanaf 1!Willy Belinfante - SLAVISCHE DANS - kleurets kopen? Bied vanaf 1!Willy Belinfante - SLAVISCHE DANS - kleurets kopen? Bied vanaf 1!

Geplaatst door  Hadrian
FA. (7)

318 verkochte items
  • Willy Belinfante (1922-2014)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
GesigneerdHandgesigneerd

Daar wordt gedanst ! De afbeelding meet 18 x 24 op een blad van 34 x 38. De kleurets is duidelijk later door de kunstenaar gesigneerd. Jaartal en oplage zijn niet bekend. Omdat er in de uiterste hoek rechtonder een kreukel is ontstaan is de conditie van de ets goed te noemen. De verzending is aangetekend via PostNL.

Willy Belinfante (1922-2014)

Alle items van deze kunstenaar(1)
Geplaatst door  Hadrian
FA. (7)

318 verkochte items
Dit item is verkocht voor 15,00
Starttijd:26-09-2016 om 21:05
Eindtijd:06-10-2016 om 21:05
Biedingen (8)
Ranait
06 okt. / 20:58
€ 15
26051
06 okt. / 20:58
€ 13
Ranait
06 okt. / 20:58
€ 11
26051
06 okt. / 20:58
€ 9
Ranait
01 okt. / 16:09
€ 7
Pallant
01 okt. / 10:37
€ 5
Ranait
01 okt. / 09:03
€ 3
Pallant
27 sep. / 00:11
€ 1