Wim Izaks , ( Eibergen 1950 - Enschede 1989 ) Titel : Vrije Compositie. Techniek. : Gemengde techniek op stevig papier. Formaat : 45 x 28 cm. Ingelijst : Nee. Handgesigneerd : Wim Izaks. Wim Izaks zijn werk behoort tot het lyrisch abstract expressionisme. Een werk uit Wim zijn kort maar groot schildersleven van vele tekeningen, schilderijen, kunstobjecten. Verzending aangetekend en verzekerd 10 euro Nederland en 20 euro België in een stevige kartonnen verzend-enveloppe. Ophalen is ook een mogelijkheid in Eibergen.
Zeer Goed
Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Eibergen, Nederland
Tot 2 kg.
€ 10,00