Wim Izaks ( Eibergen 1950 - Enschede 1989 ).Titel : Vrije Compositie.Techniek : Olieverf op papier. Formaat werk : 70 x 50 cm. Handgesigneerd : Wim Izaks. Het werk komt uit de periode dat Wim zijn Atelier had in de oude melkfabriek te Eibergen. Verzending, aangetekend en verzekerd 11 euro Nederland en 20 euro België. Het werk ophalen in Eibergen is ook een mogelijkheid.
Zeer Goed
Tot 2 kg.
€ 11,00