Wim Izaks ( Eibergen 1950 - Enschede 1989 ) Titel : Vrije Compositie. Techniek : Olieverf op stevig papier. Formaat werk : 53 x 36 cm. Handgesigneerd Verso : Wim Izaks.
Het werk komt uit de periode dat Wim zijn Atelier had in de oude melkfabriek te Eibergen.
Alleen verzending, aangetekend en verzekerd, track and tracé a 11 euro Nederland en 20 euro België.
Zeer Goed
Tot 2 kg.
€ 11,00
Naar België
€ 17,50
€ 17,50