Wim van Willegen - ‘ Branding’ zeefdruk - Verkocht

Wim van Willegen - ‘ Branding’ zeefdruk kopen? Bied vanaf 40!
Grafiek (handgesigneerd)

Wim van Willegen - ‘ Branding’ zeefdruk kopen? Bied vanaf 40!Wim van Willegen - ‘ Branding’ zeefdruk kopen? Bied vanaf 40!Wim van Willegen - ‘ Branding’ zeefdruk kopen? Bied vanaf 40!Wim van Willegen - ‘ Branding’ zeefdruk kopen? Bied vanaf 40!Wim van Willegen - ‘ Branding’ zeefdruk kopen? Bied vanaf 40!Wim van Willegen - ‘ Branding’ zeefdruk kopen? Bied vanaf 40!Wim van Willegen - ‘ Branding’ zeefdruk kopen? Bied vanaf 40!Wim van Willegen - ‘ Branding’ zeefdruk kopen? Bied vanaf 40!Wim van Willegen - ‘ Branding’ zeefdruk kopen? Bied vanaf 40!Wim van Willegen - ‘ Branding’ zeefdruk kopen? Bied vanaf 40!Wim van Willegen - ‘ Branding’ zeefdruk kopen? Bied vanaf 40!
  • Wim van Willegen (1949)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal2012
IngelijstIngelijst
Afmetingen15 x 15 cm (h x b)
Incl. lijst53 x 53 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage35/50
Mooie kleurige zeefdruk. Titel: Branding .
Paar kleine krasjes op de rand vd lijst. Zie laatste foto.
Afhalen Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Spijkenisse, Nederland
PrijsTot 5 kg.
Binnen Nederland € 8,00
Naar België € 20,00

Wim van Willegen (1949)

Nederlands Nederlands Alle items van deze kunstenaar (1)

Geplaatst door  OudenNieuw
Lid sinds 2019
4 verkochte items
53 cm
53 cm
15 cm
15 cm

ObjectlocatieSpijkenisse,  Nederland
Starttijd14-10-2021 om 14:27
Eindtijd20-10-2021 om 22:19