Wout van Heusden - Zelfportret - Verkocht

Wout van Heusden - Zelfportret kopen? Bied vanaf 50!
Prenten & Uitgaves

Wout van Heusden - Zelfportret kopen? Bied vanaf 50!Wout van Heusden - Zelfportret kopen? Bied vanaf 50!Wout van Heusden - Zelfportret kopen? Bied vanaf 50!Wout van Heusden - Zelfportret kopen? Bied vanaf 50!Wout van Heusden - Zelfportret kopen? Bied vanaf 50!Wout van Heusden - Zelfportret kopen? Bied vanaf 50!Wout van Heusden - Zelfportret kopen? Bied vanaf 50!
  • Wout van Heusden (1896-1982)
Type kunstwerkPrenten & Uitgaves
Jaartal1929
TechniekVaria
Afmetingen42.8 x 29.3 cm (h x b)
GesigneerdSignatuur meegedrukt

Wout van Heusden - zelfportret - 1929

Lithografie.

Maat blad: 29,3 x 42,8 cm

Maat druk: 16 x 22 cm

Werd gedrukt op de persen van de Firma Mouton & Co te 's Gravenhage. En door de Vereeniging tot Bevordering der Grafische Kunst uitgegeven.

Wout van Heusden - zelfportret - 1929 Lithografie. Maat blad: 29,3 x 42,8 cm Maat druk: 16 x 22 cm Werd gedrukt op de persen van de Firma Mouton & Co te 's Gravenhage. En door de Vereeniging tot Bevordering der Grafische Kunst uitgegeven.
Afhalen Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Raamsdonksveer, Nederland
PrijsTot 10 kg.
Binnen Nederland € 11,00