OLIEVERF OP LINNEN GELEGD OP KARTON IN DE MAAT 24 X 32 CM
GESIGNEERD LINKS IN DE HOEK - WJ van SMORENBURG
in lijst in de maat 32 x 39
schilderij is in goede staat/ zonder schade, maar doek staat bol , is niet meer geplakt en moet opnieuw geplakt op karton
lijst heeft veel verfschade en moet geschilderd
ZEER FRAAI LARENS WERKJE
Kleine meesters hebben grote toekomst
Zeer Goed
is echte smorenburg
Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Beverwijk, Nederland