Wouter Stips - Alles wat mama kan, kan jij ook...... kopen? Bied vanaf 85!
Wouter Stips - Alles wat mama kan, kan jij ook...... kopen? Bied vanaf 85!Wouter Stips - Alles wat mama kan, kan jij ook...... kopen? Bied vanaf 85!
  • Wouter Stips (1944)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal2002
OnderwerpPortret
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen50 cm x 65 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Vrolijke  en kleurrijke zeefdruk van de Hilversumse kunstenaar Wouter Stips.
Het werk verkeert in goede conditie. U kunt het werk vooraf komen bekijken bij galerie Rotor of na aankoop ophalen. Het werk kan ook verzonden worden via aangetekende post.
U kunt het werk ook laten opslaan in onze speciale opslagruimte en het in een later stadium ophalen.

Wouter Stips (1944)

NederlandsNederlandsAlle items van deze kunstenaar (31)
Geplaatst door  Kunstbedrijf
FA. (89)

2188 verkochte items
Alle items van deze verkoper (1030)
65 cm
50 cm
Starttijd:13-08-2022 om 11:57
Eindtijd:27-08-2022 om 21:05
Openingsbod € 85
ObjectlocatieGorinchem, Nederland
VerzendingNaar Nederland, België en Duitsland