Wouter Stips (1944)
  5. Wouter Stips
Wouter Stips (1944)

Wouter Stips (1944)

Kunstschilder, Graficus, Tekenaar

Wouter STIPS (Hilversum 1944)

Schilder, tekenaar, beeldhouwer.

Woont en werkt in Hilversum.

Voor Stips geldt de boodschap in plaats van het medium; vandaar dat hij zowel schilderingen, beelden, boeken en muziek maakt. Hij voelt zich wat dat betreft zeer verwant met de CoBrA schilders; de kleuren en kinderlijke stijl van zijn werk doen daar dan ook aan denken. Na succes te hebben gehad als televisie- en filmregisseur, heeft Stips zich in 1995 volledig toegelegd op het schilderen, schrijven en beeldhouwen. Sindsdien heeft hij een zeer eigen en herkenbare stijl ontwikkeld, waarmee hij vaak op ironische wijze de relatie tussen mens en dier weergeeft.

Aangeboden items
18
Verkochte items
472
Nationaliteit
Nederlands Nederlands
Links
Favoriet
FA. (101 x Favoriet)
18 aangeboden items van deze kunstenaar
Wouter Stips - Kleurenzeefdruk I,LL ALWAYS TAKE CARE Handgesigneerd. kopen? Bied vanaf 85!
Wouter Stips - Kleurenzeefdruk I,LL ALWAYS TAKE CARE Handgesigneerd.Grafiek (handgesigneerd)
Geplaatst doorkleurrijkekunstfriesland
Afmetingen43 cm x 61 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Wouter Stips - Kleurenzeefdruk DAGJE UIT Handgesigneerd. kopen? Bied vanaf 65!
Wouter Stips - Kleurenzeefdruk DAGJE UIT Handgesigneerd.Grafiek (handgesigneerd)
Afmetingen51 cm x 49 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Wouter Stips - Kleurenzeefdruk DADDY--CAT--DOG Handgesigneerd. kopen? Bied vanaf 65!
Wouter Stips - Kleurenzeefdruk DADDY--CAT--DOG Handgesigneerd.Grafiek (handgesigneerd)
Afmetingen50 cm x 48 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Wouter Stips - zonder titel kopen? Bied vanaf 80!
Wouter Stips - zonder titelGrafiek (handgesigneerd)
Geplaatst doorPrivateartcollector
Jaartal2001
Afmetingen50 cm x 67 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Wouter Stips - Zeefdruk. Titel, Vader komt thuis. kopen? Bied vanaf 60!
Wouter Stips - Zeefdruk. Titel, Vader komt thuis.Grafiek (handgesigneerd)
Geplaatst doorduif
Jaartal2002
Afmetingen40 cm x 50 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstAlleen in Passe-partout
Wouter Stips - Kleurenzeefdruk KOM ER MAAR BIJ HET IS HIER REUZE GEZELLIG kopen? Bied vanaf 110!
Wouter Stips - Kleurenzeefdruk KOM ER MAAR BIJ HET IS HIER REUZE GEZELLIGGrafiek (handgesigneerd)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Jaartal2001
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Wouter Stips - Kleurenzeefdruk SWEET DREAMS Handgesigneerd. kopen? Bied vanaf 110!
Wouter Stips - Kleurenzeefdruk SWEET DREAMS Handgesigneerd.Grafiek (handgesigneerd)
Geplaatst doorHans1951
Afmetingen50 cm x 60 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Geplaatst doorHans1951
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Wouter Stips - Kleurenzeefdruk LOVE MY CAT Handgesigneerd. kopen? Bied vanaf 110!
Wouter Stips - Kleurenzeefdruk LOVE MY CAT Handgesigneerd.Grafiek (handgesigneerd)
Geplaatst doorHans1951
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst

Aftersale items

Wouter Stips - Kleurenzeefdruk DO,NT LET ME BE MISUNDERSTOOD ----GROOT!!! kopen? Bied vanaf 110!
Wouter Stips - Kleurenzeefdruk DO,NT LET ME BE MISUNDERSTOOD ----GROOT!!!Grafiek (handgesigneerd)
Geplaatst doorHans1951
Afmetingen74 cm x 80 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Geplaatst doorHans1951
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Wouter Stips - Kleurenzeefdruk DADDY CAT DOG Handgesigneerd. kopen? Bied vanaf 85!
Wouter Stips - Kleurenzeefdruk DADDY CAT DOG Handgesigneerd.Grafiek (handgesigneerd)
Afmetingen48 cm x 50 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Wouter Stips - Kleurenzeefdruk KOM ER MAAR BIJ HET IS HIER REUZE GEZELLIG. kopen? Bied vanaf 110!
Wouter Stips - Kleurenzeefdruk KOM ER MAAR BIJ HET IS HIER REUZE GEZELLIG.Grafiek (handgesigneerd)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Wouter Stips - Kleurenzeefdruk EEN DAGJE UIT Handgesigneerd. kopen? Bied vanaf 75!
Wouter Stips - Kleurenzeefdruk EEN DAGJE UIT Handgesigneerd.Grafiek (handgesigneerd)
Geplaatst doorHans1951
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Wouter Stips - Kleurenzeefdruk I,LL ALWAYS TAKE CARE kopen? Bied vanaf 85!
Wouter Stips - Kleurenzeefdruk I,LL ALWAYS TAKE CAREGrafiek (handgesigneerd)
Geplaatst doorHans1951
Afmetingen61 cm x 43 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Wouter Stips - Alles wat mama kan, kan jij ook...... kopen? Bied vanaf 45!
Wouter Stips - Alles wat mama kan, kan jij ook......Grafiek (handgesigneerd)
Geplaatst doorKunstbedrijf
Jaartal2002
Afmetingen50 cm x 65 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Wouter Stips - A Good Conversation kopen? Bied vanaf 110!
Wouter Stips - A Good ConversationGrafiek (handgesigneerd)
Geplaatst doordeKunstZolder
Jaartal1996
Afmetingen45 cm x 50 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst

Kunst kopen van Wouter Stips

Wilt u graag een kunstwerk kopen van Wouter Stips? Bekijk dan het actuele veilingaanbod en bied mee op mooie en unieke kunstwerken van Wouter Stips. Betaalbare en exclusieve kunst kopen van Wouter Stips en andere erkende kunstenaars is leuk, toegankelijk én binnen handbereik via Kunstveiling. Ontdek nu alle kunstwerken van Wouter Stips te koop bij Kunstveiling en bemachtig uw eigen Wouter Stips!

Volg het aanbod kunst van Wouter Stips te koop

Wilt u op de hoogte gehouden worden van nieuw aanbod van Wouter Stips te koop? Via uw persoonlijke Kunstveiling account kunt u Wouter Stips instellen als uw favoriete kunstenaar. Wanneer er nieuwe Wouter Stips kunstwerken in de veiling worden geplaatst, ontvangt u hierover per e-mail bericht. Daarnaast kunt u alle kunstwerken van uw favoriete kunstenaars eenvoudig bekijken via uw persoonlijke account. Op die manier loopt u nooit meer een nieuw item in de veiling mis en koopt u gemakkelijk kunst van Wouter Stips!

Waarom via Kunstveiling kunst van Wouter Stips kopen?

Via Kunstveiling koopt u unieke kunstwerken van Wouter Stips en andere erkende kunstenaars tegen veilingprijzen. Kunst kopen van Wouter Stips via Kunstveiling is toegankelijk, transparant en laagdrempelig. Dagelijks worden vele nieuwe kunstwerken in de veiling geplaatst, van moderne schilderijen tot oude prenten en van sculpturen tot design en sieraden. U stemt het aanbod gemakkelijk op uw eigen wensen af en wordt automatisch in contact gebracht met de verkoper als u na afloop van de veiling de hoogste bieder bent. U betaalt bij Kunstveiling slechts 15% veilingkosten over de hamerprijs. Dit wordt bij het uitbrengen van een bod al aangegeven, zodat u achteraf nooit voor verrassingen komt te staan.

Bovendien kunt u via Kunstveiling ook zelf kunst van Wouter Stips of andere erkende kunstenaars verkopen. Meer over het verkopen van kunst leest u op de pagina Kunst Verkopen.

Hoe breng ik een bod uit op een kunstwerk van Wouter Stips?

Kunst kopen van Wouter Stips begint bij het plaatsen van een bod. Om een bod uit te brengen op een kunstwerk van Wouter Stips, heeft u account bij Kunstveiling nodig. Hier maakt u gemakkelijk een account aan. Bij alle items in de veiling treft u detailgegevens van het kunstwerk, een openingsbod en een aflooptijd. Tot deze tijd kunt u een bod uitbrengen op het kunstwerk van Wouter Stips. Om meer kans te maken om de Wouter Stips te bemachtigen, kunt u een autobod instellen. Bent u de winnende bieder? Dan neemt de verkoper contact met u op. Is het kunstwerk helaas aan u voorbijgegaan? Bekijk dan het actuele aanbod met alle andere kunst van Wouter Stips! Let op: lees voordat u kunst gaat kopen of verkopen via Kunstveiling de veilingregels goed door.