Wouter Stips - Cat Dog Daddy Tulip - Verkocht

Wouter Stips - Cat Dog Daddy Tulip kopen? Bied vanaf 50!
Grafiek (handgesigneerd)

Wouter Stips - Cat Dog Daddy Tulip kopen? Bied vanaf 50!Wouter Stips - Cat Dog Daddy Tulip kopen? Bied vanaf 50!Wouter Stips - Cat Dog Daddy Tulip kopen? Bied vanaf 50!Wouter Stips - Cat Dog Daddy Tulip kopen? Bied vanaf 50!Wouter Stips - Cat Dog Daddy Tulip kopen? Bied vanaf 50!
  • Wouter Stips (1944)
Type kunstwerk Grafiek (handgesigneerd)
Jaartal 1999
Techniek Zeefdruk
Drager Papier
Stijl Modern
Onderwerp Figuren
Ingelijst Niet Ingelijst
Afmetingen 51 x 49 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Oplage 92/150
Wouter Stips is een Nederlands kunstenaar, programmamaker, theatermaker, schrijver en regisseur. Hij is onder andere de bedenker van de televisieserie 12 steden, 13 ongelukken

Het werk is afkomstig uit een bedrijfscollectie.

Graag de kavelfoto’s goed bestuderen. Eventuele schade en oneffenheden zichtbaar op de foto’s maken onderdeel van de beschrijving.

Bezichtiging van het werk is uiteraard mogelijk.

Ref:BA21542

Over het algemeen in een goede staat.

Wouter Stips (1944)

Nederlands Nederlands Alle items van deze kunstenaar (23)

Geplaatst door  ArtDumay
Lid sinds 2021
31 verkochte items
49 cm
51 cm