Wouter Stips - Please, don't let me be misunderstood - Verkocht

Wouter Stips - Please, don't let me be misunderstood kopen? Bied vanaf 45!

Verkoopprijs: € 51,75 (Incl. 15% veilingkosten)

Wouter Stips - Please, don't let me be misunderstood kopen? Bied vanaf 45!Wouter Stips - Please, don't let me be misunderstood kopen? Bied vanaf 45!Wouter Stips - Please, don't let me be misunderstood kopen? Bied vanaf 45!

Geplaatst door  deKunstZolder
FA. (14)

1322 verkochte items
Alle items van deze verkoper (37)
  • Wouter Stips (1944)
Jaartal1997
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen74 cm x 80 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Gesigneerde zeefdruk
  • Zeefdruk is door meesterzeefdrukker Wout van der Vet met de hand gedrukt
  • Genummerd en gesigneerd met potlood door de kunstenaar

Wouter Stips (1944)

Alle items van deze kunstenaar(30)
Geplaatst door  deKunstZolder
FA. (14)

1322 verkochte items
80 cm
74 cm
Dit item is verkocht voor 51,75(Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:14-05-2022 om 17:39
Eindtijd:18-05-2022 om 20:36
Vark
18 mei / 15:08
€ 45