Yolande Brouwers - Geen titel - Verkocht

Yolande Brouwers - Geen titel kopen? Bied vanaf 1!
Grafiek (handgesigneerd)

Yolande Brouwers - Geen titel kopen? Bied vanaf 1!Yolande Brouwers - Geen titel kopen? Bied vanaf 1!Yolande Brouwers - Geen titel kopen? Bied vanaf 1!Yolande Brouwers - Geen titel kopen? Bied vanaf 1!Yolande Brouwers - Geen titel kopen? Bied vanaf 1!Yolande Brouwers - Geen titel kopen? Bied vanaf 1!
  • Yolande Brouwers (1951)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal1988
IngelijstIngelijst
Afmetingen66 x 46 cm (h x b)
Incl. lijst80 x 60 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage21/40
Dit werk doet qua kleur en vorm denken aan COBRA
Dit werk is in topstaat
Herkomst  veilinghuis Den Haag
Ophalen is gewenst vanwege glasschade bij vervoer door pakketdienst
Parkeren Utrecht (C) voor de deur

Yolande Brouwers (1951)

Nederlands Nederlands Alle items van deze kunstenaar (2)

Geplaatst door  monty8
1 verkochte items
60 cm
80 cm
46 cm
66 cm

ObjectlocatieUtrecht,  Nederland
Starttijd31-12-2021 om 11:24
Eindtijd3-1-2022 om 22:42
Biedingen (3)