Yvonne van Eyden - Geen titel - Verkocht

Yvonne van Eyden - Geen titel kopen? Bied vanaf 20!
Grafiek (handgesigneerd)

Yvonne van Eyden - Geen titel kopen? Bied vanaf 20!Yvonne van Eyden - Geen titel kopen? Bied vanaf 20!Yvonne van Eyden - Geen titel kopen? Bied vanaf 20!Yvonne van Eyden - Geen titel kopen? Bied vanaf 20!Yvonne van Eyden - Geen titel kopen? Bied vanaf 20!Yvonne van Eyden - Geen titel kopen? Bied vanaf 20!Yvonne van Eyden - Geen titel kopen? Bied vanaf 20!
  • Yvonne van Eyden (1956)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal1987
IngelijstIngelijst
Afmetingen28.5 x 21 cm (h x b)
Incl. lijst32.5 x 24 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage6 / 999
Prachtig leuk werk van Yvonne van Eyden.

De zeefdruk is voorzien van een droogstempel.

De zeefdruk is door meesterzeefdrukker Wout van der Vet met de hand gedrukt.

Wordt verzonden met track and trace code.
PrijsTot 10 kg.
Binnen Nederland € 10,00
Naar België € 25,00
Naar Duitsland € 25,00

Yvonne van Eyden (1956)

Nederlands Nederlands

Geplaatst door  IGS-Watch-and-Art
Lid sinds 2021
97 verkochte items
24 cm
32.5 cm
21 cm
28.5 cm

AfhalenNee is niet mogelijk
ObjectlocatieGendringen,  Nederland
Starttijd24-11-2021 om 16:19
Eindtijd27-11-2021 om 20:10