Yvonne van Eyden - Leunend Figuur - Verkocht

Yvonne van Eyden - Leunend Figuur kopen? Bied vanaf 25!
  • Yvonne van Eyden (1956)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal1987
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen21 cm x 28.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
GRATIS VERZENDING in NL
  • Nummer kan afwijken van de foto
  • Voorzien van droogstempel
  • Drukgangen: 1
  • Zeefdruk is door meesterzeefdrukker Wout van der Vet met de hand gedrukt
  • Gesigneerd met potlood door de kunstenaar

Yvonne van Eyden (1956)

NederlandsNederlandsAlle items van deze kunstenaar (1)
Geplaatst door  deKunstZolder
FA. (16 )

1391 verkochte items
Alle items van deze verkoper (32)
28.5 cm
21 cm
Dit item is verkocht voor 28,75 (Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:23-12-2020 om 13:00
Eindtijd:30-12-2020 om 21:12
hyacint18
28 dec. / 21:13
€ 25