Yvonne van Eyden - Leunend Figuur - Verkocht

Yvonne van Eyden - Leunend Figuur kopen? Bied vanaf 25!
Grafiek (handgesigneerd)

  • Yvonne van Eyden (1956)
Type kunstwerkGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal1987
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen21 x 28.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
GRATIS VERZENDING in NL
  • Nummer kan afwijken van de foto
  • Voorzien van droogstempel
  • Drukgangen: 1
  • Zeefdruk is door meesterzeefdrukker Wout van der Vet met de hand gedrukt
  • Gesigneerd met potlood door de kunstenaar

Yvonne van Eyden (1956)

Nederlands Nederlands

Geplaatst door  deKunstZolder
245 verkochte items
28.5 cm
21 cm

AfhalenNee is niet mogelijk
ObjectlocatieDen Haag,  Nederland
Starttijd23-12-2020 om 13:00
Eindtijd30-12-2020 om 21:12