Zippora Sahanaja - Sloopy Zippora Meijer Design® - Verkocht

Zippora Sahanaja - Sloopy Zippora Meijer Design® kopen? Bied vanaf 75!
Glas / Keramiek

Zippora Sahanaja - Sloopy Zippora Meijer Design® kopen? Bied vanaf 75!Zippora Sahanaja - Sloopy Zippora Meijer Design® kopen? Bied vanaf 75!
  • Zippora Sahanaja (1961)
Type kunstwerkGlas / Keramiek
Jaartal2018
StijlContemporary
Afmetingen30 x 18 x 17 cm (h x b x d)
Gewicht1 gram
GemerktHandgesigneerd
Het beeld is gemaakt van keramiek en betonklei.
Zippora Meijer exposeert nationaal en internationaal
Wordt netjes aangetekend verzonden
Binnen Nederland € 8,60

Zippora Sahanaja (1961)

Nederlands Nederlands Alle items van deze designer (1)

Geplaatst door  Kunstverzamelaar
28 verkochte items
Alle items van deze verkoper (1)
18
30
17