Zippora Sahanaja - Sloopy Zippora Meijer Design® - Verkocht

Zippora Sahanaja - Sloopy Zippora Meijer Design® kopen? Bied vanaf 75!

Verkoopprijs: € 53,00

Zippora Sahanaja - Sloopy Zippora Meijer Design® kopen? Bied vanaf 75!Zippora Sahanaja - Sloopy Zippora Meijer Design® kopen? Bied vanaf 75!

Geplaatst door  Kunstverzamelaar
FA. (5)

199 verkochte items
  • Zippora Sahanaja (1961)
TypeGlas / Keramiek
Jaartal2018
StijlContemporary
Afmetingen30 cm x 18 cm x 17 cm (h x b x d)
Gewicht1 gram
GemerktHandgesigneerd
Het beeld is gemaakt van keramiek en betonklei.
Zippora Meijer exposeert nationaal en internationaal

Wordt netjes aangetekend verzonden

Zippora Sahanaja (1961)

Alle items van deze designer
FA. (5)

199 verkochte items
18
30
17
Dit item is verkocht voor 53,00
Starttijd:05-07-2018 om 11:54
Eindtijd:29-09-2018 om 11:42
Daan084
29 sep. / 11:04
€ 53