Zippora Sahanaja - Zippora Meijer---Happy family - Verkocht

Zippora Sahanaja - Zippora Meijer---Happy family kopen? Bied vanaf 1!

Zippora Sahanaja - Zippora Meijer---Happy family kopen? Bied vanaf 1!Zippora Sahanaja - Zippora Meijer---Happy family kopen? Bied vanaf 1!
  • Zippora Sahanaja (1961)
Jaartal2021
StijlExpressionistisch
OnderwerpPortret
IngelijstOp Spieraam
Afmetingen60 x 80 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Happy family
Acryl op 3D doek ophangklaar
Zippora Meijer exposeert nationaal en internationaal.
En staat geregistreerd bij het RKD onder de naam Zippora Sahanaja
In goede staat
Binnen Nederland € 12,00
Naar België € 17,50

AfhalenNee is niet mogelijk
ObjectlocatieArnhem,  Nederland
Starttijd31-12-2021 om 17:11
Eindtijd8-1-2022 om 21:03
Biedingen (17)