Zippora Sahanaja - Zippora Meijer Beauty Of The Spirit - Verkocht

Zippora Sahanaja - Zippora Meijer Beauty Of The Spirit kopen? Bied vanaf 1!

Zippora Sahanaja - Zippora Meijer Beauty Of The Spirit kopen? Bied vanaf 1!Zippora Sahanaja - Zippora Meijer Beauty Of The Spirit kopen? Bied vanaf 1!
  • Zippora Sahanaja (1961)
Type kunstwerkSchilderij
Jaartal2021
StijlExpressionistisch
OnderwerpPortret
IngelijstIngelijst
Afmetingen50 x 40 cm (h x b)
Incl. lijst53 x 43 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Het schilderij is op papier geschilderd en daarna verder op het glas.
Afmeting 40 x50 cm inc lijst
Zippora Meijer exposeert nationaal en internationaal en staat geregistreerd bij het RKD
Het werk wordt netjes verpakt en aangetekend toegezonden
Binnen Nederland € 12,00
Naar België € 17,50
Naar Duitsland € 17,50
Europese Unie € 13,00
Wereldwijd € 25,25

Zippora Sahanaja (1961)

Nederlands Nederlands Alle items van deze kunstenaar (1)

Geplaatst door  Kunstverzamelaar
28 verkochte items
Alle items van deze verkoper (1)
43 cm
53 cm
40 cm
50 cm