Zonder titel - Verkocht

Zonder titel kopen? Bied vanaf 50!
  • Karin Campfens (1946)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
GesigneerdHandgesigneerd

Leuke litho

afmeting 32 op 49cm

nr 39 op 52 exemplaren van 1986

Dit item is verkocht voor 50,00
Starttijd:20-07-2014 om 14:36
Eindtijd:27-07-2014 om 14:36
Pevehasj
26 jul. / 21:31
€ 50