Karin Campfens - Zonder titel - Verkocht

Zonder titel kopen? Bied vanaf 50!
Grafiek (handgesigneerd)

  • Karin Campfens (1946)
Type kunstwerkGrafiek (handgesigneerd)
GesigneerdHandgesigneerd

Leuke litho

afmeting 32 op 49cm

nr 39 op 52 exemplaren van 1986

Starttijd20-7-2014 om 14:36
Eindtijd27-7-2014 om 14:36