Robert Crumb - "Het gezin dat bij elkaar blijft, blijft bij elkaar" 1969
Dirkje Kuik - VROUWENPORTRET VENETIË
Type kunstwerk | Glas / Keramiek |
Periode | 2000 t/m Heden |
Studio Keramisch wand of sierbord gemonogrammeerd. Mooi groot bord van wit-grijs keramiek abstract gedecoreerd met iets wat op pauwenogen lijkt, voorzien van mooie lood en brons/luster glazuren. Aan de achterzijde aan de bovenzijde voorzien van ingedrukt monogram R. Helaas is de keramist of kunstenaar mij onbekend. In prima onbeschadigde conditie.
Afmetingen; 4,5 cm hoog en 28 cm in diameter
Objectlocatie | Gouda, Nederland |
Starttijd | 11-11-2017 om 19:22 |
Eindtijd | 25-11-2017 om 19:22 |