Joan Gardy Artigas - La part des autres
Corneille - L'amour au jour la jour
Rob van Koningsbruggen - Fodor servies
Type kunstwerk | Grafiek (handgesigneerd) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Litho van Hermanus J. van Zonneveld, zonder titel. Het werk is met potlood gesigneerd en van oplagenummer 10 / 15 voorzien. Tevens met potlood eigen druk. De litho is gedrukt op dik papier van 56 x 37,5 cm. De afbeelding meet ongeveer 43 x 30 cm. De conditie is goed, lichte verkleuring rondom door eerdere inlijsting. De litho is afkomstig uit de collectie van ABN Amro.
Het werk kan zonder kosten worden opgehaald in Breda of aangetekend worden verzonden in een stevige koker, op kosten van de koper.
Objectlocatie | Breda, Nederland |
Starttijd | 20-8-2018 om 8:56 |
Eindtijd | 1-9-2018 om 20:45 |