Jef Diederen - Olieverf op doek: Provence III - 1984 (heeft in museum Jan gehangen!) + boek
Joop Vegter - Rabarber - mezzotint - 1997
Eric Toebosch - Una Assietta Particolare
Type kunstwerk | Grafiek (handgesigneerd) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Ets en aquatint op geschept papier.
Titel: Liggend kindje. Jaartal: 1978
Afmetingen: 25 x 31 cm. Bladmaat: 50 x 64 cm.
Met potlood gesigneerd, getiteld en genummerd: 5/10
Conditie: in zeer goede staat. Langs de randen lichte papiergolving, die bij inlijsten verdwijnt achter het passe-partout.
De ets wordt aangetekend verstuurd in een verzendkoker of, indien gewenst, in een verstevigd plat pakket (€ 6,50 extra).
Afhalen | Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Essen, België |
Objectlocatie | Essen, België |
Starttijd | 24-1-2018 om 11:31 |
Eindtijd | 2-2-2018 om 19:31 |