Joan Gardy Artigas - La part des autres
Corneille - L'amour au jour la jour
Rob van Koningsbruggen - Fodor servies
Type kunstwerk | Tekening / Aquarel |
Krijttekening van onbekende kunstenaar. Afmetingen blad: H47 x b35. Afmetingen voorstelling: H44.5 x b 33.5. Herkomst: collectie ABN AMRO. Conditie: in goede staat, op karton geplakt
Objectlocatie | Hoek van Holland, Nederland |
Starttijd | 14-11-2017 om 10:14 |
Eindtijd | 23-11-2017 om 20:19 |