Joan Gardy Artigas - La part des autres
Corneille - L'amour au jour la jour
Rob van Koningsbruggen - Fodor servies
Type kunstwerk | Grafiek (handgesigneerd) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Titel: IJsselmonde Rotterdam Zuid
Jaartal: Onbekend
Afmetingen: 69x69 cm
Oplage: Onbekend
Gesigneerd: Ja, handgeschreven met potlood (rechtsonder)
Materiaal: Offsetdruk op papier
Ingelijst: Nee, niet bij versturen. Indien werk wordt opgehaald wordt wissellijst en passe-partout gratis meegeleverd
Conditie: In goede staat
Afhalen | Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Esch, Nederland |
Objectlocatie | Esch, Nederland |
Starttijd | 14-11-2017 om 12:50 |
Eindtijd | 21-11-2017 om 12:55 |