Jos But - zonnig Zeeland in de 30er jaren - olieverfschilderij
Ruloff S.A. Manuputty - Zeefdruk
Grietje Nagel-Medema - ELIM , SCHIERMONNIKOOG
Type kunstwerk | Grafiek (handgesigneerd) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Louis Bron ( 1884 - 1959 ) was in zijn tijd een bekend kunstenaar. ( zie Scheen ) Hij is o.m. bekend geworden door zijn Spaanse taferelen. Deze antieke ets is fors met een beeldmaat van 29 x 40 cm en een bladmaat van 44 x 56 cm. Het werk is buiten de plaat ( 2 x ) voluit gesigneerd. Het werk is gekaderd in een passepartout. De conditie van het geheel is goed; de ets is door de leeftijd ervan donkerder geworden.
Verzending per PostNL. ( k.k.)
Objectlocatie | Rotterdam, Nederland |
Starttijd | 15-11-2017 om 11:38 |
Eindtijd | 22-11-2017 om 11:38 |