Joan Gardy Artigas - La part des autres
Corneille - L'amour au jour la jour
Rob van Koningsbruggen - Fodor servies
Type kunstwerk | Grafiek (handgesigneerd) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Cor van Haasteren (1949 Schiedam)
Ets 7/15 (28 x 22 cm) 1976
Ingelijst achter glas, buitenmaat lijst 61,5 x 51,5 cm
Titel: Innerlijk Landschap
Gesigneerd, getiteld en gedateerd onder
Herkomst: Dienst Voor 's Rijks Verspreide Kunstvoorwerpen 's-Gravenhage
Collectie Gemeente Arnhem
Veel weerspiegeling van licht door het glas op de foto's.
Het werk wordt goed verpakt met meerdere lagen karton en bubbeltjesfolie.
Verzending combineren alleen indien kavels binnen zeven dagen van elkaar aflopen.
Afhalen | Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Enschede, Nederland |
Objectlocatie | Enschede, Nederland |
Starttijd | 20-11-2017 om 20:45 |
Eindtijd | 3-12-2017 om 20:45 |