Joan Gardy Artigas - La part des autres
Corneille - L'amour au jour la jour
Rob van Koningsbruggen - Fodor servies
Prachtig schillderij, olieverf op papier, "Kindergeluk",
is gesigneerd,maar voor mij onleesbaar,
2de helft 20ste eeuw,
mooi ingelijst met zeer decoratieve kader met passe - partout achter glas,
afmetingen zijn 87cmX83cm/62cmX58cm,
het geheel is in uitstekende staat,
mooi kleurenspektakel,en prachtige setting.
De foto's maken deel uit van de kavelbeschrijving.
Word aangetekend en verzekerd verzonden.
Afhalen | Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Borgerhout, België |
Objectlocatie | Borgerhout, België |
Starttijd | 13-1-2018 om 1:10 |
Eindtijd | 17-1-2018 om 21:10 |