Schilderijen Items Nieuw binnen
prachtig-schilderij-olieverf-op-papier-onbekend-kunstenaar-kindergeluk
prachtig-schilderij-olieverf-op-papier-onbekend-kunstenaar-kindergelukprachtig-schilderij-olieverf-op-papier-onbekend-kunstenaar-kindergelukprachtig-schilderij-olieverf-op-papier-onbekend-kunstenaar-kindergelukprachtig-schilderij-olieverf-op-papier-onbekend-kunstenaar-kindergelukprachtig-schilderij-olieverf-op-papier-onbekend-kunstenaar-kindergelukprachtig-schilderij-olieverf-op-papier-onbekend-kunstenaar-kindergeluk
prachtig schilderij - olieverf op papier - onbekend kunstenaar - "kindergeluk"
Schilderijen
GEPLAATST DOOR
borgerhout België
9 verkochte items

Omschrijving
ONBEKENDE KUNSTENAAR

Prachtig schillderij, olieverf op papier,  "Kindergeluk",

is gesigneerd,maar voor mij onleesbaar,

2de helft 20ste eeuw,

mooi ingelijst met zeer decoratieve kader met passe - partout achter glas,

afmetingen zijn 87cmX83cm/62cmX58cm,

het geheel is in uitstekende staat,

mooi kleurenspektakel,en prachtige setting.

De foto's maken deel uit van de kavelbeschrijving.

Word aangetekend en verzekerd verzonden.

Verkocht

Starttijd
13-01-18 01:10
Eindtijd
17-01-18 21:10
Aantal biedingen
8

Verzendopties :

Dit werk kan worden afgehaald zonder verdere kosten in borgerhout

Dit werk kan verzonden worden. Bekijk hier de tarieven:

Belgie: Pakket 10Kg - 30Kg: 12,00 euro
Nederland/EU: Pakket 1 Kg - 10 Kg: 20,00 euro
Buiten EU: Pakket tot 5Kg - 10 Kg: 65,00 euro

Bij verzenden van ingelijste werken is glasbreuk altijd op eigen risico. Overige schade of verlies is voor risico van de verkoper.
Bekijk hier de overige items van deze aanbieder

Garantie :

Dit item valt onder de garantiebepalingen zoals deze gelden op Kunstveiling.