Anton Martineau - ‘POETRY OF A DUAL TALENT’ - oplage 125 ex
Jan Beranek - Beranek voor Beranek glas studio. KOBALTBLAUW sierstuk.
Type kunstwerk | Tekening / Aquarel |
LAATSTE MOGELIJKHEID!!
Lijntekening door Krijn van Dijke
Voorstelling van Arbeid in de Polder
Losbladig, beeldmaat 26x33, bladmaat 31x42
Gesigneerd en gedateerd r.o. 'Krijn '56'
Authenticiteit volledig gegarandeerd
Objectlocatie | Oegstgeest, Nederland |
Starttijd | 10-7-2018 om 14:58 |
Eindtijd | 24-7-2018 om 19:10 |