Anton Martineau - ‘POETRY OF A DUAL TALENT’ - oplage 125 ex
Jan Beranek - Beranek voor Beranek glas studio. KOBALTBLAUW sierstuk.
Type kunstwerk | Grafiek (handgesigneerd) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Prachtige litho met een hoog Jugendstil gehalte van een vooralsnog onbekende meester, waarschijnlijk Duits of Oostenrijks. Litho op papier, met potlood gesigneerd (door mij niet te herleiden), gedateerd (’94), genummerd (76/180) en getiteld (“Der Sterne nahe”… laatste woord niet ontcijferbaar). In houten, zwartgelakte lijst, achter glas en met smetteloos, zuurvrij passe-partout. In uitstekende conditie.
Afmetingen: 119cm x 99cm (incl. lijst), 94cm x 68cm (binnen passe-partout)
Werk moet bij aankoop worden opgehaald in Diemen (vlakbij het kantoor van Kunstveiling in Amsterdam Z-O). De termijn voor ophalen is zeer ruim, m.a.w. de koper kan het werk eventueel weken of zelfs maanden later ophalen en het zo mogelijk combineren met een bezoek aan Amsterdam voor andere zaken.
ZZIM
Objectlocatie | Diemen, Nederland |
Starttijd | 9-4-2018 om 14:00 |
Eindtijd | 16-4-2018 om 19:00 |