Grafiek - handgesigneerd Items aflopend
duitse-school-der-sterne-nahe-litho-mooi-ingelijst-groot
duitse-school-der-sterne-nahe-litho-mooi-ingelijst-grootduitse-school-der-sterne-nahe-litho-mooi-ingelijst-grootduitse-school-der-sterne-nahe-litho-mooi-ingelijst-grootduitse-school-der-sterne-nahe-litho-mooi-ingelijst-groot
Duitse school - Der Sterne nahe, litho (mooi ingelijst, groot!)
Grafiek - handgesigneerd
GEPLAATST DOOR
Diemen
1416 verkochte items

Omschrijving
ONBEKENDE KUNSTENAAR

Prachtige litho met een hoog Jugendstil gehalte van een vooralsnog onbekende meester, waarschijnlijk Duits of Oostenrijks.  Litho op papier, met potlood gesigneerd (door mij niet te herleiden), gedateerd (’94), genummerd (76/180) en getiteld (“Der Sterne nahe”… laatste woord niet ontcijferbaar).  In houten, zwartgelakte lijst, achter glas en met smetteloos, zuurvrij passe-partout.  In uitstekende conditie.

Afmetingen: 119cm x 99cm (incl. lijst), 94cm x 68cm (binnen passe-partout)

Werk moet bij aankoop worden opgehaald in Diemen (vlakbij het kantoor van Kunstveiling in Amsterdam Z-O). De termijn voor ophalen is zeer ruim, m.a.w. de koper kan het werk eventueel weken of zelfs maanden later ophalen en het zo mogelijk combineren met een bezoek aan Amsterdam voor andere zaken.

ZZIM

Verkocht

Starttijd
09-04-18 14:00
Eindtijd
16-04-18 19:00
Aantal biedingen
11

Verzendopties :

Let op: Deze aankoop kan alleen worden afgehaald in Diemen, zonder verdere kosten

Garantie :

Dit item valt onder de garantiebepalingen zoals deze gelden op Kunstveiling.