satchmo
  5. satchmo

satchmo

Lid sinds 2023 / Amersfoort, Nederland

5 aangeboden items / 11 verkochte items

Leonard Johannes de Gijselaar - Bloemen stilleven kopen? Bied vanaf 749!
Leonard Johannes de Gijselaar (1827-1890) Nederlands Bloemen stilleven
TechniekAquarel
Afmetingen42 x 36 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 749
Jan de Vries - Hi #! kopen? Bied vanaf 595!
Jan de Vries (1960) Nederlands Hi #!
Afmetingen70 x 50 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstOp Spieraam
€ 595
Henri Victor Le Fauconnier - Stilleven met bloemen kopen? Bied vanaf 695!
Henri Victor Le Fauconnier (1881-1945) Frans Stilleven met bloemen
Afmetingen83 x 104 cm (h x b)
IngelijstIngelijst
€ 695
Rob Scholte - Golden Horizon 5 kopen? Bied vanaf 75!
Rob Scholte (1958) Nederlands Golden Horizon 5
TechniekLitho
Afmetingen100 x 66 cm (h x b)
GesigneerdOngesigneerd/Drukgesigneerd
€ 75
Hans Vogels - Abstract mixed media kopen? Bied vanaf 65!
Hans Vogels (1955) Nederlands Abstract mixed media
Afmetingen20 x 20 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstOp Spieraam
€ 65