Lid sinds 2023 / Amersfoort, Nederland
5 aangeboden items / 11 verkochte items
Techniek | Aquarel |
Afmetingen | 42 x 36 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Ingelijst | Ingelijst |
Techniek | Acryl |
Afmetingen | 70 x 50 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Drager | Canvas (Doek) |
Ingelijst | Op Spieraam |
Afmetingen | 83 x 104 cm (h x b) |
Drager | Canvas (Doek) |
Ingelijst | Ingelijst |
Techniek | Litho |
Afmetingen | 100 x 66 cm (h x b) |
Gesigneerd | Ongesigneerd/Drukgesigneerd |
Techniek | Gemengde Techniek |
Afmetingen | 20 x 20 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Drager | Canvas (Doek) |
Ingelijst | Op Spieraam |