Ben Deiman - Foto, Serendipity IV – gerahmt
Art des Kunstwerks | Grafik (Hand signiert) |
Zeitraum | 1900 bis 1944 |
Signiert | Hand signiert |
Gesigneerd: rechtsonderin A. Mauve
Afmeding beeldmaat: 14 x 15 cm
Startzeit | 4-1-2016 um 14:33 |
Endzeit | 18-1-2016 um 14:33 |