Isaac Israels - Acht Zeichnungen
Helmut Newton - "Claudia Schiffer" 1992
Cornelis Vreedenburgh - Festgemachtes Boot
Jan J. van der Stap - Sommerlandschaft mit Mühle
Art des Kunstwerks | Grafik (Hand signiert) |
Zeitraum | 1900 bis 1944 |
Signiert | Hand signiert |
ANTON MAUVE
WERKEN AAN DE BOOMGAARD
LITHO OP PAPIER IN DE MAAT 13 X 23 CM
Gesigneerd ONDER IN DE PLAAT MAUVE
oplage 3/4
OUDE EIKEN LIJST IN DE MAAT 27 X 35 CM
LITHO IN GOEDE STAAT /licht randverkleuring
AUTHENTICITEIT VOLLEDIG GEGARANDEERD
VERZENDEN AANGETEKEND PAKKET
COMBINEREN VERZENDKOSTEN IS MOGELIJK BIJ AANKOOP MEERDERE KUNSTWERKEN
Garantie:
Kleine meesters hebben grote toekomst
Startzeit | 27-6-2016 um 21:51 |
Endzeit | 3-7-2016 um 21:56 |