David Leviathan - Mann in ausdrucksstarker Pose - Lithographie A.P. mit persönlicher Widmung
Richard Anuszkiewicz - Wintersuite (Hellblau mit Silber)
Jean Paul Vroom - Mädchen mit Diabolo - Radierung
Jahr | 1998 |
Träger | Canvas |
Stil | Modern |
Thema | Porträt |
Gerahmt | Gerahmt |
Maße | 21 x 17 cm (h x b) |
inkl. Rahmen | 22 x 18 cm (h x b) |
Signiert | Hand signiert |
Intrigerend, intiem portret door Bert van Steen, een kunstenaar die bijna uitsluitend portretten van (meestal anonieme) vrouwen schildert. Veel van die portretten hebben een zweem van Marlene Dumas, dit is zo’n portret. Olieverf op linnen, gemonteerd op paneel, gemonogrammeerd en gedateerd (‘98) rechtsonder. In mooi houten lijstje. Alles in uitstekende conditie.
Afmetingen: 22cm x 18cm (incl. lijst), 21cm x 17cm (doek)
Zustand | Sehr gut | ||