Faience de Nevers - Assiette XVIIIème - Epoque Révolution Française - 1791 -
David Leviathan - Homme dans une pose expressive - lithographie A.P. avec dédicace personnelle
Richard Anuszkiewicz - Suite d'hiver (bleu clair avec argent)
Jean Paul Vroom - Fille au diabolo - gravure
Type d'œuvre d'art | Peintures |
Année | 1998 |
Technique | Peinture à l'huile |
Support | Toile |
Style | Moderne |
Sujet | Portrait |
Dimensions | 21 x 17 cm (h x l) |
incl. cadre | 22 x 18 cm (h x l) |
Signé | Signé à la main |
Intrigerend, intiem portret door Bert van Steen, een kunstenaar die bijna uitsluitend portretten van (meestal anonieme) vrouwen schildert. Veel van die portretten hebben een zweem van Marlene Dumas, dit is zo’n portret. Olieverf op linnen, gemonteerd op paneel, gemonogrammeerd en gedateerd (‘98) rechtsonder. In mooi houten lijstje. Alles in uitstekende conditie.
Afmetingen: 22cm x 18cm (incl. lijst), 21cm x 17cm (doek)
État | |||
État | Très bon | ||
Expédition | |||
Envoi | Colis postal | ||
Prix | Jusqu'à 5 kg.