Han van Meegeren - Die Anbetung Jesu, Zeichnung mit Kohle
Poen de Wijs - Wohltätigkeitsorganisationen
Charles Eyck - Mischtechnik auf Papier -1956
Art des Kunstwerks | Grafik (Hand signiert) |
Signiert | Hand signiert |
zeefdruk door Bob Bonies
Voorstelling van compositie in primaire kleuren
Losbladig, beeldmaat 30x30
Gesigneerd en gedateerd in potlood r.o. 'Bonies '87'
Genummerd in potlood l.o. '25/90'
Authenticiteit volledig gegarandeerd
Ort des Objekts | Oegstgeest, Niederlande |
Startzeit | 20-7-2017 um 10:29 |
Endzeit | 28-7-2017 um 15:29 |