Han van Meegeren - Die Anbetung Jesu, Zeichnung mit Kohle
Poen de Wijs - Wohltätigkeitsorganisationen
Charles Eyck - Mischtechnik auf Papier -1956
Art des Kunstwerks | Grafik (Hand signiert) |
Jahr | 1967 |
Stil | Abstrakt |
Thema | Abstrakt |
Gerahmt | Nicht gerahmt |
Maße | 60 x 70 cm (h x b) |
Signiert | Hand signiert |
Auflage | 190 |
Mooie, herkenbare compositie van Bob Bonies (geb. Bob Nieuwenhuis). Zeefdruk op dik, glad papier, met potlood gesigneerd, gedateerd (‘67) en genummerd (118/190). In goede conditie, wel wat lichte schade en verkleuring aan de randen van het blad (minder dan halve cm). Opnieuw ingelijst met passe-partout is het werk prima.
Afmetingen: 70cm x 60cm (blad), 65cm x 55cm (zeefdruk)
Werk moet bij aankoop het liefst worden opgehaald in Diemen
(vlakbij het kantoor van Kunstveiling in Amsterdam Z-O), maar het kan
eventueel goed verpakt en aangetekend verstuurd worden op kosten van de koper.
Zustand | Gut | ||
Wat lichte schade en verkleuring, allebei beperkt tot de randen (<1/2 cm) | |||
Ort des Objekts | Diemen, Niederlande |
Startzeit | 24-9-2018 um 21:31 |
Endzeit | 5-10-2018 um 22:12 |