Han van Meegeren - Le culte de Jésus, dessin au fusain
Poen de Wijs - les organismes de bienfaisance
Charles Eyck - technique mixte sur papier -1956
Type d'œuvre d'art | Estampes (Signé à la main) |
Année | 1967 |
Technique | Sérigraphie |
Style | Abstrait |
Sujet | Abstrait |
Encadré | Non encadré |
Dimensions | 60 x 70 cm (h x l) |
Signé | Signé à la main |
Tirage | 190 |
Mooie, herkenbare compositie van Bob Bonies (geb. Bob Nieuwenhuis). Zeefdruk op dik, glad papier, met potlood gesigneerd, gedateerd (‘67) en genummerd (118/190). In goede conditie, wel wat lichte schade en verkleuring aan de randen van het blad (minder dan halve cm). Opnieuw ingelijst met passe-partout is het werk prima.
Afmetingen: 70cm x 60cm (blad), 65cm x 55cm (zeefdruk)
Werk moet bij aankoop het liefst worden opgehaald in Diemen
(vlakbij het kantoor van Kunstveiling in Amsterdam Z-O), maar het kan
eventueel goed verpakt en aangetekend verstuurd worden op kosten van de koper.
État | |||
État | Bon | ||
Wat lichte schade en verkleuring, allebei beperkt tot de randen (<1/2 cm) | |||
Expédition | |||
Envoi | Colis postal | ||
Prix | Jusqu'à 5 kg.
Le lot se trouve à | Diemen, Les Pays-Bas |
Heure de début | 24-9-2018 à 21:31 |
Heure de fin | 5-10-2018 à 22:12 |