Karel De Bauw - Landschaft mit Ackerpferden
Hans van Eerd - Mischtechnik, Ohne Titel
Jan Cremer - Tulpenfeld Triptychon von 1976
Eva Jorritsma-Thone - Gebackenes Kind
Art des Kunstwerks | Grafik (Hand signiert) |
Jahr | 1964 |
Technik | Litho |
Gerahmt | Nicht gerahmt |
Maße | 53.5 x 69.5 cm (h x b) |
Signiert | Hand signiert |
Auflage | 109/200 |
Litho Carel
(A.C.) Willink. 109/200. Niet ingelijst.
Titel De eeuwige schreeuw.
Uit nalatenschap/collectie van een recent overleden kunstenaar.
Hoogte 49,5 - 43 cm
Breedte 69,5. - 53,5
Albert Carel Willink (Amsterdam, 7 maart 1900 - aldaar, 19 oktober 1983) was
een Nederlands kunstschilder. Hij wordt gezien als de belangrijkste schilder
van het magisch realisme, een schilderstijl die met licht, kleur, vorm en
diepte een vervreemdende sfeer schept. De voorstellingen ogen reëel, maar zijn
uitsluitend mogelijk in de fantasie.
Willink zelf hield niet van de benaming 'magisch realisme', hij noemde het
liever 'imaginair realisme', het zo realistisch mogelijk schilderen van de
verbeelding. In zijn schilderijen combineerde Willink technische perfectie,
fotorealisme en een extreem gevoel voor detail met een dreigende, mysterieuze
en onwerkelijke sfeer.
Zustand | Sehr gut |
Gaaf op papier. Met handtekening Willink. | |
Senden | Paketpost |
Preis | Bis zu 5 kg. |
Ort des Objekts | AMSTERDAM, Niederlande |
Startzeit | 12-1-2021 um 19:03 |
Endzeit | 22-1-2021 um 21:30 |