Peter de Ru - Introvertiertes Porträt
Christiaan Paul Damste - abstrakte Komposition
Fenneke van der Elst - Drei Lilien III
Art des Kunstwerks | Grafik (Hand signiert) |
Jahr | 1941 |
Gerahmt | Gerahmt |
Maße | 40 x 53 cm (h x b) |
inkl. Rahmen | 68 x 78 cm (h x b) |
Signiert | Hand signiert |
Auflage | 200 |
Zeefdruk speciaal uitgegeven voor de Vrienden van de Goede Wijn.
Landschap met zeven beelden in lijst (achter glas en met passepartout).
Gesigneerd door Sylvia Willink. Oplage: 157 /200. Incl. certificaat.
Afmetingen: 68cm x 78cm (incl. lijst), 40cm x 53cm (beeld).
Zustand | Sehr gut |
Abholen | Die Arbeit kann vor Ort abgeholt werden. Als Käufer müssen Sie Ihr eigenes Verpackungsmaterial mitbringen. Der Standort ist: Leidschendam, Niederlande |
Ort des Objekts | Leidschendam, Niederlande |
Startzeit | 31-1-2021 um 13:37 |
Endzeit | 17-3-2021 um 21:00 |