Herman Brood - 3 Bücher; Einmal signiert mit ausführlicher Widmung von Bart Chabot
Roger Raveel - Abstrakte Arbeit
Herman Brood - Offsetlithographie, im Druck signiert
Philippe Labarthe - Kontroverse zwischen diesem und jenem
Art des Kunstwerks | Grafik (Hand signiert) |
Jahr | 1982 |
Technik | Litho |
Träger | Geschöpftes Papier - Büttenpapier |
Gerahmt | Gerahmt |
Maße | 43 x 53 cm (h x b) |
inkl. Rahmen | 72 x 83 cm (h x b) |
Signiert | Hand signiert |
Auflage | 39/200 |
Bekend, iconisch werk van Carel Willink, uitgegeven in 1982 maar gebaseerd op een schilderij uit 1964. Litho op geschept papier, met potlood gesigneerd (door Carel Willink zelf) en genummerd (94/200).
Lijsten: Beschadigingen aan lijsten worden niet beschreven. Indien een werk achter glas is ingelijst en het glas is kapot, zal dit wel vermeld worden.
Verzending:Het werk zal goed verpakt verzonden worden. Glasschade is niet verzekerd. Het werk kan ook worden opgehaald in 's-Gravenzande ( vlakbij Den Haag (Scheveningen), Rotterdam en Delft en 5 minuten van het strand). De termijn voor het ophalen, bij vooruit betaling, is zeer ruim, m.a.w. de koper kan het werk weken of zelfs maanden later ophalen en het zo mogelijk combineren met een bezoek aan één van de bovengenoemde steden of het strand.
Ophalen heeft de voorkeur i.v.m. het risico op glasschade.
Zustand | Sehr gut | ||
Preis | > 10 kg oder mehr als 1,00 x 0,50 Meter
Ort des Objekts | 'S-GRAVENZANDE, Niederlande |
Startzeit | 25-1-2019 um 16:58 |
Endzeit | 3-2-2019 um 21:31 |