Willem den Ouden - 3 Bücher, darunter ein Werkverzeichnis.
Imanol Marrodán - Bilbao, 30.09.2010, 15:22 Uhr (Serie „Identitätsversprechen“)
Art des Kunstwerks | Drucke & Editionen |
Technik | Sonstiges |
Maße | 40 x 30 cm (h x b) |
Signiert | Hand signiert |
Project "The Umbrellas "
Japan - USA 1984- 1991
The Blue Umbrellas , Ibaraki , Japan
on 19 km 1.340 Blue Umbrellas , 6 m high , 8,7 m diameter
Offsetlithografie
Artcard handgesigneerd met blauwe waskrijt ( zelden ! )
Uitgever : Nouvelles Images , France 1991
Fotografie : Wolfgang Volz
formaat 14,8 x 10,5 cm ( b x h )
In goede staat
+
XL original Stofmonster
formaat 6,0 x 5,5 cm
in goede staat
in een Passepartout van Museumkwaliteit formaat 30,0 x 40,0 cm ( b x h )
klaar om ingelijst te worden
Zustand | |||||||
Zustand | Sehr gut | ||||||
Sendung | |||||||
Senden | Paketpost | ||||||
Abholen | Nein, das ist nicht möglich |
Ort des Objekts | Amsterdam, Niederlande |
Startzeit | 5-5-2021 um 14:17 |
Endzeit | 12-5-2021 um 17:32 |