Marianne Haselhoff - Ohne Titel
Art des Kunstwerks | Grafik (Hand signiert) |
Zeitraum | 1900 bis 1944 |
Technik | Radierung |
Stil | Realistisch |
Thema | Landschaft |
Gerahmt | Nur in Passe-partout |
Maße | 16 x 21.5 cm (h x b) |
Passepartout | 32.5 x 49.5 cm (h x b) |
Signiert | Hand signiert |
Ets van Dirk Baksteen. Titel: Peerkeshoeve. Rechtsboven in de druk gesigneerd. Afmetingen incl. passe-partout blad: H32.5 x b49.5 cm. . Afmetingen voorstelling: H16 x b21.5 cm. Gesigneerd rechtsonder met potlood door de kunstenaar. De authenticiteit van dit werk wordt volledig gegarandeerd. Een certificaat van echtheid kan, op verzoek, worden gemaild.
Zustand | Sehr gut | ||
In zeer goede staat | |||
Preis | > 10 kg oder mehr als 1,00 x 0,50 Meter
Ort des Objekts | 'S-GRAVENZANDE, Niederlande |
Startzeit | 22-10-2019 um 21:47 |
Endzeit | 7-2-2020 um 19:39 |