Marianne Haselhoff - Sans titre
Type d'œuvre d'art | Estampes (Signé à la main) |
Période | 1900 à 1944 |
Technique | Gravure à l'eau-forte |
Style | Réaliste |
Sujet | Paysage |
Encadré | Passe-partout uniquement |
Dimensions | 16 x 21.5 cm (h x l) |
Passe-partout | 32.5 x 49.5 cm (h x l) |
Signé | Signé à la main |
Ets van Dirk Baksteen. Titel: Peerkeshoeve. Rechtsboven in de druk gesigneerd. Afmetingen incl. passe-partout blad: H32.5 x b49.5 cm. . Afmetingen voorstelling: H16 x b21.5 cm. Gesigneerd rechtsonder met potlood door de kunstenaar. De authenticiteit van dit werk wordt volledig gegarandeerd. Een certificaat van echtheid kan, op verzoek, worden gemaild.
État | |||
État | Très bon | ||
In zeer goede staat | |||
Expédition | |||
Envoi | Colis postal | ||
Prix | > 10KG ou plus grand que 1.00 x 0.50 mètre
Le lot se trouve à | 'S-GRAVENZANDE, Les Pays-Bas |
Heure de début | 22-10-2019 à 21:47 |
Heure de fin | 7-2-2020 à 19:39 |