Dirk Arnoldus Tavenraat - Pointillistische Waldszene - Tuschezeichnung
Kees van Dongen - La Seine oder la Sirene, Litho
Simon de Heer - Bäuerin mit Milchkanne im Hof - Ets
Art des Kunstwerks | Grafik (Hand signiert) |
Zeitraum | 1900 bis 1944 |
Signiert | Hand signiert |
D.H.W. Filarski - Bergense School ( 1885 - 1964 )
LITHO Bergdorp Corsica - 1930.....40 x 50 cm
Gesigneerd in druk l.o en handgesigneerd met potlood r.o
Litho is niet ingelijst en wordt eventueel in koker verzonden. Van deze litho bestaat ook een olieverf op doek
afgebeeld in het boek " Filarski Zwervend schilder van de Bergense School " door Renee Smithuis.
Abholen | Die Arbeit kann vor Ort abgeholt werden. Als Käufer müssen Sie Ihr eigenes Verpackungsmaterial mitbringen. Der Standort ist: Bergen.nh., Niederlande |
Ort des Objekts | Bergen.NH., Niederlande |
Startzeit | 6-1-2018 um 12:39 |
Endzeit | 13-1-2018 um 12:39 |