Isaac Israels - Acht Zeichnungen
Helmut Newton - "Claudia Schiffer" 1992
Cornelis Vreedenburgh - Festgemachtes Boot
Jan J. van der Stap - Sommerlandschaft mit Mühle
Art des Kunstwerks | Grafik (Hand signiert) |
Signiert | Hand signiert |
Litho van Dirk Filarski, formaat beeld 33 x 25 cm, gesigneerd, op de steen, rechtsonder,
in prima staat.
Startzeit | 30-9-2016 um 15:38 |
Endzeit | 9-10-2016 um 15:38 |