Ben Deiman - Foto, Serendipity IV – gerahmt
Art des Kunstwerks | Grafik (Hand signiert) |
Technik | Radierung |
Gerahmt | Nicht gerahmt |
Maße | 63.5 x 44 cm (h x b) |
Signiert | Hand signiert |
Auflage | 145/200 |
Zustand | Sehr gut | ||||||||||
De voorstelling is in zeer goede staat. Op de randen om het werk heen, zitten wat lichte kreukels. Goed ingelijst, valt dit in de lijst/onder de passepartout. | |||||||||||
Preis | > 10 kg oder mehr als 1,00 x 0,50 Meter
Ort des Objekts | 'S-GRAVENZANDE, Niederlande |
Startzeit | 18-2-2021 um 20:23 |
Endzeit | 17-3-2021 um 21:45 |