Imanol Marrodán - Rot langsam f15
Germ de Jong - 3 Kataloge, von 1986, 1989 und 1999
Romain Malfliet - O.L.Vr. Kapelleke Hamme
Thomas Barkie - 50.000 Lichtpunkte
Art des Kunstwerks | Grafik (Hand signiert) |
Signiert | Hand signiert |
Kunstenaar: Doris Groeneveld
Techniek: Kleurenlitho
Titel: New Zealand
Jaar: ?
Nummer: 14/100
Afmetingen:
- lijst: 65 x 60cm.
- werk; 45 x 35 cm
Ingelijst: Ja
Gesigneerd: Handgesigneerd op voorzijde
Conditie: In zeer goede staat
Verzendkosten voor koper (eventueel afhalen in Alkmaar)
Betaling via Paypal is mogelijk.
Startzeit | 23-5-2013 um 23:53 |
Endzeit | 2-6-2013 um 23:53 |