Frederik George Lodewijk du Mee - Bloemstuk stilleven
Bob Pestman - Afgemeerd in Hoorn
Ewoud de Kat - Straatje in Zeeland
Gustave De Smet - Het goede huis
Type kunstwerk | Grafiek (handgesigneerd) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Kunstenaar: Doris Groeneveld
Techniek: Kleurenlitho
Titel: New Zealand
Jaar: ?
Nummer: 14/100
Afmetingen:
- lijst: 65 x 60cm.
- werk; 45 x 35 cm
Ingelijst: Ja
Gesigneerd: Handgesigneerd op voorzijde
Conditie: In zeer goede staat
Verzendkosten voor koper (eventueel afhalen in Alkmaar)
Betaling via Paypal is mogelijk.
Starttijd | 23-5-2013 om 23:53 |
Eindtijd | 2-6-2013 om 23:53 |