Imanol Marrodán - Rouge lent f15
Germ de Jong - 3 catalogues, de 1986, 1989 et 1999
Romain Malfliet - O.L.Vr. Kapelleke Hamme
Thomas Barkie - 50 000 points lumineux
Type d'œuvre d'art | Estampes (Signé à la main) |
Période | 1945 à 1999 |
Signé | Signé à la main |
Kunstenaar: Doris Groeneveld
Techniek: Kleurenlitho
Titel: New Zealand
Jaar: ?
Nummer: 14/100
Afmetingen:
- lijst: 65 x 60cm.
- werk; 45 x 35 cm
Ingelijst: Ja
Gesigneerd: Handgesigneerd op voorzijde
Conditie: In zeer goede staat
Verzendkosten voor koper (eventueel afhalen in Alkmaar)
Betaling via Paypal is mogelijk.
Heure de début | 23-5-2013 à 23:53 |
Heure de fin | 2-6-2013 à 23:53 |