Jos But - sonniges Zeeland in den 1930er Jahren – Ölgemälde
Ruloff S.A. Manuputty - Siebdruck
Grietje Nagel-Medema - Elim, Schiermonnikoog,
Art des Kunstwerks | Grafik (Hand signiert) |
Gerahmt | Nicht gerahmt |
Maße | 70 x 80 cm (h x b) |
Signiert | Hand signiert |
Auflage | 11/40 |
Mooie zeefdruk van Doris Groeneveld uit 1978. Nummer: 11/40. Titel: kuilgrassilo (Westfriese zeedijk). Afmetingen blad: H70 x b80 cm. Afmetingen beeld: H60 x b70 cm .Het werk is rechtsonder, met potlood, gesigneerd door de kunstenaar. Herkomst: collectie ABN AMRO. De authenticiteit van het, aangeboden, werk wordt volledig gegarandeerd. Een certificaat van echtheid kan, op aanvraag, worden gemaild.
Zustand | Gut | ||
Conditie: in goede staat. Het werk heeft ingelijst gezeten want het is heel licht verkleurd binnen de randen van het oude passe-partout, goed ingelijst met nieuw passe-partout valt dit niet meer op. De verzendkosten zijn wat hoger omdat het werk plat of in een grote koker moet worden verzonden i.v.m. de dikte van het papier. | |||
Preis | > 10 kg oder mehr als 1,00 x 0,50 Meter
Ort des Objekts | 'S-GRAVENZANDE, Niederlande |
Startzeit | 6-5-2020 um 17:47 |
Endzeit | 7-6-2020 um 0:29 |